logo

 

 

 

polski | english | deutsch

 

 

 

 

 

 

KONTAKT      

 

Jak działamy.

Materiał części dobierany jest w zależności od przeznaczenia oraz życzenia klienta. Istnieje możliwość wykonania detalu z żeliwa szarego, żeliwa stopowego i sferoidalnego, staliwa kwasoodpornego, staliwa węglowego, aluminium oraz brązu. W przypadku znacznego zużycia wzorca podstawowe wymiary detalu konsultowane są z klientem by uniknąć problemów podczas jego montażu.

Do najczęściej wykonywanych przez nas detali należą wirniki, korpusy, dławnice, pokrywy, obudowy, tarcze, wały i rotory. Części wykonane są na gotowo i przygotowane do zamontowania.

Specjalizujemy się w wirnikach do pomp. Dotychczas wdrożyliśmy do produkcji klikaset wirników różnego typu. Nasze doświadczenie gwarantuje, że otrzymany od nas detal spełni Państwa oczekiwania. Hydraulika wirnika odwzorowywana jest na podstawie dostarczonego przez Państwa wzorca. Istnieje możliwość modyfikacji hydrauliki według Państwa sugestii, tak by poprawić wydajność pompy czy też wydłużyć okres jej użytkowania.

Wykonujemy wirniki otwarte, typu vortex oraz zamknięte, jednołopatkowe, dwułopatkowe i wielołopatkowe w różnych konfiguracjach materiałowych. Wirniki są wyważone i gotowe do montażu.